Gülez Düğün Salonu - Hakkımızda


 


Gülez Düğün Salonu Davet & Organizasyon


1997 yılında kurduğumuz Gülez Şirketler Topluluğu faaliyetlerine başlayan firmamız 2014 yılında ile Gülez Düğün Salonu ile tüm özel gün gecelerinizde, özel davetler ve tüm kurumsal toplantı organizasyonlarını yenilikçi modern ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşteri ilişkilerini de ilk sırada tutarak Gülez Düğün Salonu ile sektörlerimize bir yenisini eklemiş bulunmaktayız.

Çalışma prensipleri, değerleri, deneyimleri, yaratıcı ve uzman ekibi ile Bandırmanın’da en iyi Düğün Salonu  olarak vizyonunu müşterilerine, ilkeleri doğrultusunda, katma değerli çözümler üreterek Gelenek görenekleri ile kültürünü kaybetmeden, kaliteli davet ve organizasyonlarını gerçekleştirmek. Nitelikli etkinlikler kazandırmak, var olanları desteklemekle misyonumuzu etik kurallara bağlılık, nitelikli çalışanlar, müşteri memnuniyeti, iş ve ürün kalitesi değerlerini kaybetmeden sizlere en hizmet ve kaliteyi sunmaya devam edecektir.

Neden Gülez Düğün Salonu ?

Gülez Düğün Salonu ile köklü gelenekler, çağdaş konfor ve özenli hizmet, beklentilerin ötesine geçen davet ve toplantılar düzenlemek için birleşiyor. Titizlikle çalışan konferans servisleri yetkilileri, konferans concierge, ziyafet ve mutfak ekipleri, ses ve ışık teknisyenleri ve teknoloji kâhyası, her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor. 

Hayallerinizi süsleyen düğün, Gülez Düğün -  Davet Balo salonlarının eşsiz ihtişamının konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor. Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel  ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş Gülez Düğün Salonu ile yapacağınız Organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, özel yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz Gülez Düğün Salonunun konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladıkları sıra dışı konfor ve sundukları eşsiz atmosferle Gülez Düğün Salonunu tercih edebilirsiniz.

trakmar golge